سایت استایلایک Stylike و آموزش استایلایک

Stylike خود را به عنوان یک برنامه مد پر از چالش ها و مسابقات تثبیت کرد. Stylike در جدیدترین Expans ion مفهوم مد را در دنیای رمزنگاری معرفی کرده است. در Stylike، دارندگان می توانند بر اساس موضوعاتی که روزانه دریافت می کنند، سایت استایلایک Stylike عکس بگیرند.

استایلایک Stylike
استایلایک Stylike

هدف استایلایک Stylike

هدف Stylike پاداش دادن به دارندگانی است که برای ظاهر روزانه خود وقت و تلاش می‌کنند و از مد قدردانی می‌کنند.سایت استایلایک Stylike در پایین صفحه می باشد .

 

برنامه مبتنی بر وب 3.0 سبک سایت استایلایک Stylike

تیم Stylike بر فناوری پیشرفته ای تمرکز دارد که می تواند برای بهبود حس سبک و دستیابی به آن ماموریت استفاده شود. آنها مد و تکنولوژی را با هم ترکیب کرده اند. برای اینکه آن را سرگرم کننده تر کند، این شرکت این را در قالب یک برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر وب 3.0 ارائه کرده است.

 

مرکز آموزش مد استایلیک

ماموریت اصلی Stylike پاداش دادن به افراد شیک پوش برای استایل روزانه و افزایش دانش مد در جامعه است. علاوه بر این، این شرکت همچنین در حال راه‌اندازی آکادمی است که در آن کاربران می‌توانند جدیدترین‌های مد را از طراحان و هنرمندان مشهور بیاموزند. محتوای به اشتراک گذاشته شده در آکادمی آنها بر روند مسابقه و ارزیابی آنها تأثیر می گذارد و هدایت می کند.

توکن های سبک: STYL و STL

STYL و STL دو توکن پلتفرم Stylike هستند.

  1. STYL توکن نامحدود درون برنامه ای آنهاست و
  2. STL توکن حاکمیتی است که به 1,000,000,000 توکن محدود شده است .

ارزش توکن بر اساس سیستم رایت، مدیریت، فعالیت‌های درون برنامه‌ای، حمایت‌های مالی، و عرضه محدود توکن‌ها، دائماً افزایش می‌یابد. با توزیع تدریجی توکن‌ها، Stylike به یک سازمان غیرمتمرکز متعلق به جامعه تبدیل می‌شود و در آینده، دارندگان توکن Stylike می‌توانند به هر برنامه‌ای که در پیش است رای دهند.

 

NFT های سبک استایلایک Stylike

هنگام پیوستن به Stylike، کاربران از بین 8 دسته مختلف NFT که نماد دوربین هستند، انتخاب می‌کنند. به عنوان یک بلیط برای پیوستن به چالش هفتگی Stylike به حساب می آید. هر دسته NFT با چالش ها و قوانین متفاوتی همراه خواهد بود. با مراحل زیر پیش می رود: سایت استایلایک Stylike

  1. پس از دریافت NFT خود، کاربران یک اعلان در مورد تاریخ شروع دریافت خواهند کرد.
  2. پس از شروع، شرکت کنندگان از ابتدا تا پایان هفته هر روز یک تم لباس متفاوت دریافت می کنند، با این چالش که آنها 24 ساعت فرصت دارند تا بهترین عکس خود یا دوستانشان را با موضوع تعیین شده پست کنند.
  3. در پایان مسابقه، عکس ها بر اساس خلاقیت موضوع و کیفیت تصویر توسط تیم داوری شرکت و هوش مصنوعی مورد اعتماد داوری می شوند و آنها را از بالا تا پایین رتبه بندی می کنند.
  4. برندگان بر اساس رتبه‌بندی‌شان با ارز درون‌برنامه‌ای که می‌تواند در برنامه‌شان استفاده شود یا پول نقد دریافت می‌کند، پاداش دریافت می‌کنند.

توجه : تا زمانی که موضوع مطابقت داشته باشد، ویژگی‌های صورت بی‌اهمیت هستند.

برای کاربرانی که می‌خواهند به چالش بپیوندند اما آماده خرید NFT نیستند، Stylike یک مجوز رایگان با زمان محدود دارد که کاربران می‌توانند برای شرکت در چالش‌های خود از آن استفاده کنند. 

 

توجه به این نکته ضروری است که جوایز کسب شده در پاس محدود را نمی توان نقد کرد.( معرفی بروکر های فارکس)

 

درباره  Stylike

Stylike برای اتصال کاربران خود به دنیای مد ایجاد شده است. جاه طلبی آن پاداش دادن به کسانی است که برای حفظ حس مد خود تلاش می کنند. با Stylike، کاربران و دارندگان پول دریافت می کنند و می توانند بر اساس سبک خود جوایزی کسب کنند.این پروژه با این ایده ساخته شده است که به افرادی که در سبک خود تلاش می کنند و از مد قدردانی می کنند، پاداش می دهد.”Stylike اولین لباسی است که اپلیکیشن وب 3.0 را با هدف ترویج مد مدرن به دست آورده است. بنابراین نه تنها موفق باشید، بلکه برای سبک خود جایزه نیز دریافت کنید.Fashion TV از طریق FTVIO، اولین پلتفرم NFT مد برای دوستداران مد، قدم به دنیای NFT گذاشته است. اکنون نرم افزار Stylike وب 3.0 خود را معرفی کرده است که تنها چیزی که نیاز دارید این است که خوب به نظر برسید.راه اندازی STYLIKE با هدف تشویق افراد با استعداد به جلو آمدن و دریافت پاداش است. این به یافتن استعدادهای جوان کمک می کند، آنها را تشویق می کند تا سبک های جدید را هر روز امتحان کنند و درآمد کسب کنند. زودتر، برندهای بزرگ و صاحب سبک به Stylike خواهند پیوست تا به مردم در ایجاد آواتارهای متاورس خود کمک کنند.

 

انواع دوربین  استایلایک 

 سایت استایلایک Stylike
سایت استایلایک Stylike

جزئیات استایلایک 

شرکت: Stylike

وب سایت: Stylike

 

STYLIKE با همکاری Fashion TV با ترکیب مد و فناوری در یک پلتفرم Web 3.0 قصد دارد حس سبک افراد را بهبود بخشد! سایت استایلایک Stylike

هدف ما پاداش دادن به کسانی است که در ظاهر روزانه خود وقت و تلاش می کنند و از مد قدردانی می کنند.

ما معتقدیم که می توان از فناوری برای بهبود حس سبک شما استفاده کرد و برای رسیدن به این ماموریت، مد و فناوری را با هم ترکیب کرده ایم. برای اینکه آن را سرگرم کننده تر کنیم، این را در قالب یک برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر وب 3.0 ارائه کرده ایم

چگونه بازی کنم؟

دوربین پیکتومر استایلایک Stylike

مرحله 1 سایت استایلایک Stylike

(اختیاری)

کد دعوت را از شخصی که قبلاً کاربر Stylike است دریافت کنید یا می توانید آن را از گروه تلگرام ما دریافت کنید.

گام 2

رایگان ثبت نام کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

تجربه خود را در مورد رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

مرحله 3

دوربین NFT را که با علاقه شما مطابقت دارد انتخاب کنید و آن را از بازار درون برنامه ای خریداری کنید.

مرحله 4

BNB را به کیف پول درون برنامه ای خود منتقل کنید تا بتوانید NFT و STYL را بخرید تا از آنها در بازی استفاده کنید.

مرحله 5

در مسابقات شرکت کنید، وظایف را کامل کنید، منتظر نتایج هیئت داوران باشید و پاداش بگیریددر استایلایک Stylike

مرحله 6

دوربین های NFT خود را به لنز مجهز کنید تا امکانات بیشتری داشته باشید و درآمد بیشتری کسب کنید.

مرحله 7

سکه‌های به‌دست‌آورده‌شده‌تان را در هر زمان نقد کنید یا توکن‌های درون‌برنامه را بسوزانید تا Mystery-Boxها را به دست آورید.

 

 

منبع:Wazzisoft

ورود به سایت استایلایک

یک دیدگاه در آموزش استایلایک و نحوه کسب درآمد دلاری با استایلایک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *