حساب بانکی انگلیس | باز کردن حساب بانکی ویزا کارت | ویزا کارت جهانی | ویزا کارت

افتتاح حساب ویزا کارت بین المللی برای ما ایرانیها یکذره مشکل ساز است .اما این بانک وایز در انگلستان حساب بانکی انگلیس این امکان را به ما ایرانی ها داده است که با پاسپورت معتبر ایران بتونیم ثبت نام کنیم.فقط باید در نظر داشته باشیم برای ثبت نام آدرس خارج از ایران را اراِئه دهیم. برای این کار کافیه یکی از دوستان وآشناییان که در خارج از ایران زندگی میکنه آدرسش را بدهیم و برای آن از طرف بانک پست میشود.کارت‌های نقدی به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهند تا با وجوه موجود در حساب جاری خود، تراکنش‌های ایمن و راحت انجام دهند. کارت‌های نقدی اغلب هنگام افتتاح حساب در بانک، اتحادیه اعتباری یا مؤسسه مالی ارائه می‌شوند، اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که مجبور شوید خودتان آن را درخواست کنید. همچنین در صورت نیاز به درخواست جایگزینی برای کارت نقدی آسیب دیده یا گم شده، می توانید برخی از گزینه های مشابه را دنبال کنید. قبل از متعهد شدن به افتتاح حساب بانکی و دریافت کارت نقدی، حتماً هزینه خدمات ماهانه که ممکن است برای حساب جاری شما اعمال شود را در نظر بگیرید.

کارت های اعتباری ویزا حساب بانکی انگلیس

چه به دنبال مزایای سنتی و چه جوایز ممتاز باشید، ما یک کارت برای شما داریم.

بانکداری پیش پرداخت و دیجیتال

ایمن تر از پول نقد، ابتدا دیجیتال و قابل قبول از جایی که خرید می کنید

visa ویزا کارت
visa ویزا کارت

حساب ویزا چیست ؟

کارت‌های نقدی ویزا به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی به حساب‌های بانکی روزمره خود از جمله حساب‌های چک و پس‌انداز را می‌دهند . مانند کارت اعتباری، می توان از آنها برای خرید در خرده فروشان یا انجام تراکنش های معمول بانکی در شعبه یا از طریق دستگاه خودپرداز استفاده کرد.

ویزا کارت یک کارت پرداخت است که از شبکه ویزا استفاده می کند و برند ویزا است. این شرکت فقط با کارت‌های اعتباری شروع به کار کرد ، اما از آن زمان به بعد شامل کارت‌های نقدی، پیش‌پرداخت و کارت هدیه نیز شد. اگرچه ویزا کارت ها دارای نماد ویزا هستند، اما توسط خود شرکت صادر نمی شوند. در عوض، آنها توسط مؤسسات مالی شریک صادر می شوند . باز کحساب بانکی انگلیس به راحتی ثبت نام کنید.

 

تفاوت بین ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت ها انواع مختلفی دارند
Visa Classic، Visa Gold، Visa Platinum، Visa Signature تا Visa Infinite این انواع کارت های ویزا هست

کارت های اعتباری ویزا 

موسسات مالی کارت اعتباری ویزا را برای مصرف کنندگانی که آنها را بر اساس گزارش اعتباری آنها قابل اعتبار می دانند صادر می کنند . کارت‌های اعتباری ویزا راحتی و امنیت را برای دارندگان کارت فراهم می‌کنند و می‌توانند در تجار و دستگاه‌های باجه خودکار (ATM) در سراسر جهان استفاده شوند.

ویزا کارت‌ها ممکن است دارای مزایای متعددی باشند، مانند 0% نرخ درصد اولیه سالانه (APRs) ، پاداش بازگشت نقدی، و مزایای ویژه هنگام خرید از یک خرده‌فروش خاص. ویزا کارت های سنتی خدمات اولیه و مزایای کمتری را برای دارندگان کارت ارائه می دهند.4کارت‌های Signature Visa پاداش‌ها و مزایای بیشتری را ارائه می‌کنند، در حالی که کارت‌های Visa Infinite خدمات و مزایای ممتازی را به معتبرترین دارندگان کارت ارائه می‌دهند.56

visa ویزا کارت جدید
visa ویزا کارت جدید

شماره حساب و نام دارنده کارت در جلوی ویزا کارت نقش بسته یا چاپ شده است. این کارت همچنین دارای یک کد سه رقمی ویژه در پشت آن است. این کد امنیت بیشتری را برای دارنده کارت فراهم می کند.

 

کارت های نقدی ویزا 

کارت‌های نقدی ویزا به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی به حساب‌های بانکی روزمره خود از جمله حساب‌های چک و پس‌انداز را می‌دهند. مانند کارت اعتباری، می توان از آنها برای خرید در خرده فروشان یا انجام تراکنش های معمول بانکی در شعبه یا از طریق دستگاه خودپرداز استفاده کرد. برای انجام تراکنش، دارندگان کارت باید از شماره شناسایی شخصی (PIN) استفاده کنند.7

کارت‌های نقدی ویزا همچنین با نام دارنده کارت و شماره حساب 16 رقمی حک شده یا چاپ شده، به اضافه تاریخ انقضا در جلو و یک شماره CW در پشت ارائه می‌شوند. با این حال، شماره 16 رقمی با شماره حساب سپرده مرتبط یکسان نیس

آیا می توانم بدون حساب بانکی ویزا کارت دریافت کنم؟

آیا برای افتتاح کارت اعتباری نیاز به داشتن حساب بانکی دارید؟ جواب کوتاه، نه است. شرکت های کارت اعتباری فقط به امتیاز اعتباری، شغل فعلی و درآمد شما نگاه می کنند تا واجد شرایط بودن شما برای کارت اعتباری را تعیین کنند . حساب بانکی انگلیس به راحتی ثبت نام کنید.

ویزا کارت بانکی چگونه کار می کند؟

کارت ویزا را  اساساً مانند چک کار می کند. مبلغ خرید شما مستقیماً از حساب جاری شما کسر می شود . شما می توانید از کارت ویزا را  برای موارد زیر استفاده کنید: سفارش آنلاین، تلفنی یا پستی را انجام دهی و هر کشوری که ویزا کارت قبول میکند به راحتی خرید کنید.حساب بانکی انگلیس این امکان را به شما می دهد که براحتی در سراسر دنیا خرید کنید.

تفاوت اصلی این است که کارت‌های نقدی به یک حساب بانکی مرتبط هستند و مستقیماً از آن پول برداشت می‌شوند (مشابه چک). از سوی دیگر، کارت اعتباری هیچ پولی را فورا دریافت نمی‌کند و باید در آینده با توجه به هزینه‌های سود تعلق گرفته، بازپرداخت شود 

یک سوال رایج در مورد کارت های اعتباری این است: “ویزا یا مسترکارت کدام بهتر است؟” پاسخ، در واقع، هیچ کدام نیست . آنچه بیشتر از همه مهم است ویژگی های کارت تعیین شده توسط صادر کننده است – کارمزد، نرخ بهره، پاداش، پاداش ثبت نام، هدیه و موارد دیگر ویزا کارت برای بیزنس و کشور های خارجی بهتر و راحت تره است .

بله. ویزا کارت  در سطح جهانی پذیرفته شده است و از این رو به عنوان یک کارت نقدی بین المللی در نظر گرفته می شود .برای کاربران و خرید ارز دیجیتال خیلی مناسب هست

با استفاده از کارت اعتباری ویزا

 1. وب سایت بانک شما: به حساب خود وارد شوید و کارت جدید را فعال کنید.

 2. اپلیکیشن موبایل: بسیاری از بانک ها به شما اجازه می دهند کارت خود را در اپلیکیشن موبایل فعال کنید.

 3. تلفن: معمولاً کارت جدید شما دارای برچسبی با شماره تلفن رایگان برای فعال‌سازی است.

انواع مختلفی از کارت های پرداخت وجود دارد که با نام ویزا مارک شده و از شبکه پردازش پرداخت ویزا استفاده می کنند: کارت های اعتباری ویزا، کارت های نقدی ویزا، و کارت های پیش پرداخت و کارت هدیه.حساب بانکی انگلیس هم بصورت فیزیکی هست و هم به صورت مجازی.

شروع افتتاح حساب بانکی ویزا کارت

 

ثبت نام در ویزا کارت
ثبت نام در ویزا کارت

 

2 دیدگاه در چگونه یک حساب ویزا کارت باز کنیم‌؟؟

 1. محسن جعفری says:

  بسیار عالی و مفید بود ممنون از سایت خوبتون من با استفاده از شما ویزا کارتم را میگیرم

  • sibishi1 says:

   خواهش میکنم امیدوارم از گرفتن کارتتون لذت ببرید و به راحتی از هرجای دنیای خرید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *